O kancelarii

Informacje
o mnie

Adwokat Krzysztof Walas

"Nieznajomość prawa przynosi szkodę".

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. W czasie studiów byłem członkiem ELSA Lublin –  Stowarzyszenia Studentów Prawa w Lublinie. Studia prawnicze ukończyłem w 2016 roku uzyskując tytuł magistra. Doświadczenie zawodowe od 2015 roku zdobywałem w kieleckich kancelariach adwokackich, a także w czasie praktyk w Sądzie Rejonowym i w Sądzie Okręgowym w Kielcach.

W trakcie odbywania trzyletniej aplikacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach współpracowałem z kancelariami z całej Polski, prowadząc sprawy powierzone mi przez osoby fizyczne, jak i osoby prawne. Na stałe współpracuję również z niemiecką kancelarią adwokacką, świadcząc pomoc prawną na rzecz tamtejszej Polonii.

Siedziba mojej Kancelarii znajduje się w Kielcach. Podejmuję się jednak prowadzenia spraw przed Sądami w całej Polsce, odległość od Kielc nie ma dla mnie znaczenia. Liczy się tylko interes Klienta.

Bardzo cenię sobie osobisty kontakt z drugim człowiekiem, jednak w dobie XXI wieku i globalizacji, dostosowując się do Państwa potrzeb, istnieje możliwość udzielenia porady prawnej on-line – nie tylko w dobie pandemii. W takim przypadku, po uprzednim uiszczeniu na mój rachunek bankowy umówionego honorarium, udzielę Państwu porady telefonicznie, mailowo, bądź przy użyciu dowolnego komunikatora (WhatsApp, Skype itd.). Istnieje także możliwość mojego dojazdu do siedziby Klienta.